Tak nějak o všem

07.08.2023

Před nějakou dobou jsem vydala článek Nematky. Jedná se o můj nejčtenější článek a zároveň i můj asi nejoblíbenější. Zdá se, že otázka mateřství stále hodně hýbe společností. Některým matkám děti (vlastní i cizí) dost lezou na nervy a nadávají na ně, ale zároveň trochu pohrdají (nebo závidí?) námi bezdětnými.

Celkem mě překvapuje, že v rámci podpory degenerace lidí, kdy už je malým dětem vštěpováno, že si mohou vybrat mezi x pohlavími ještě někoho vůbec udivuje, že se někdo nechce rozmnožovat. Myslím, že na této planetě se nějak vymkla kontrola nad kvantitou a především kvalitou jejích obyvatel.

Co se těchto duhových bytostí týká, nevadí mi, když se s něčím identifikují v dospělosti poté co si projdou pubertou. Vnímám však jako jednoznačné zlo to, že dětem (kterým mají být průvodci životem jejich rodiče, kteří za ně nesou zodpovědnost) už společnost znázorňuje např. v pohádkách 2 prince místo prince a princezny. Za mě je to velmi nebezpečné a pokřivuje to pohled na zdravou lidskou sexualitu.

Já coby dospělá nad tím kroutím hlavou, copak asi ty nedospělé hlavičky? Nejspíš z toho mají pěkný guláš a ve snaze být cool pak dělají věci, které jim ani nejsou vlastní ve snaze odlišit se. Za dob mojí puberty to nebylo tak těžké se lišit, ale v dnešní době už si nejspíš budou hrát na fluidum a delfíny či jiná zvířátka a podle toho se i chovat?

Tak takhle nějak si představuji začátek konce. Jako by lidstvo už nebylo tupé dost skrz zkreslené informace, potraviny a jiné jedy, se kterými se každý den musíme vypořádávat jak po fyzické, tak po psychické stránce. Doufám, že nás v úpadku nebude podporovat umělá inteligence, ze které mám také do budoucna obavy. Je to silný nástroj (podobně jako peníze a všimněte si, co kvůli nim někteří lidé dělají) asi jako oheň – dobrý sluha, ale zlý pán.

Nevím, co ty poslední události od covidu, přes válku a LGBTQ testují? Možná naší soudnost a normálnost. Tak snad nám alespoň ještě nějaký zdravý rozum zůstal a nepozbydeme ho. Společně s tím by byl dozajista konec i jakékoli svobody.