LGBTQ

24.02.2022

Podnětem k napsání svého názoru na tuto kontroverzní tématiku je Bidenův jaderný inženýr, který se promenáduje v dámských rudých šatech na veřejnosti. Copak mu nikdo neřekl, že se ta rudá rtěnka barevně tluče s jeho zrzavým knírem?! 

Ale teď vážně. Kam jsme se to jako lidstvo dostali, když už někteří pochybují o tom, co jim příroda nadělila mezi nohy? A když už o tom pochybují, proč se z toho dělá doslova módní záležitost? Jak se říká, šaty dělají člověka. Bidenův rudooděnec by lépe zapadl jako vyhazovač v Modré Laguně než jako prezidentův poradce pro energetiku. V jeho případě si totiž příliš bezpečně nepřipadám. 

Pokud má někdo psychickou poruchu a necítí se jako většinová populace, nic proti tomu nemám. Pokud tím nikoho neomezuje, je to každého věc. Nenechám si ale nadávat do homofobů, když nesouhlasím s něčím, co je již opravdu za hranou. Celkově ale podezírám západní kulturu, že je to jen další z jejích pokusů o degeneraci všeho, co má alespoň nějakou hodnotu a je trochu normální. Jinak si neumím vysvětlit, proč jsou nám podobné zvrhlosti takto hojně servírovány v médiích, které sledují i děti v různých seriálech a neví, jaký názor na to, jak má rodina vypadat, si mají vlastně udělat.

Když si vzpomenu na (m)orální kauzu Billa Clintona s Monicou Lewinsky, přijde mi to zpětně celkem směšné. No jo. Jeden z nejmocnějších mužů světa a fešná stážistka. Evidentně měla jasno v tom, že je žena. Morální? Ne. Šokující? Ne. Dělal to, co by na jeho místě udělal skoro každý chlap. Akorát se to skoro každý dozvěděl. Neříkám, že to schvaluji, ale co si budeme povídat - Monice její aféra s prezidentem život spíš zničila, než že by si tím nějak pomohla. Tenkrát jsme ještě holt nevěděli, čeho všeho se v Bílém domě ještě dočkáme.

Další věc, která mě znepokojuje je fakt, že lidé tohoto smýšlení chtějí zakládat rodiny. No, když si vzpomenu, že se mi v dětství někdo smál kvůli houslím, tak nevím, co budou zažívat potomci těchto rodičů na naší už takto přelidněné planetě. Za co by se někteří měli stydět se nechávají oslavovat. Pokud někdo neví co je a čí je, radím mu se nerozmnožovat, dokud na to nepřijde.