Muži opačného pohlaví

31.07.2023

Druhů vztahů s muži je samozřejmě celá řada. Nebudu zde rozvádět přátelství s výhodami a nevýhodami. Ženy si často na muže stěžují. Že se s nimi nedá žít, mohou za všechno špatné, ženy pouze využívají a jsou to zvířata, která si s námi chtějí jen bezuzdně užívat. Svým výčtem typů mužů vás snad přesvědčím o tom, že muži mohou plnit různé role a jejich osobnost může být mnohem obsáhlejší, než se na první pohled může zdát.

Ve svém životě se můžeme setkat s následujícími typy mužů:

 1. Kamarád - v dětství kamarád, v dospělosti cokoli z níže uvedených.
 2. Zácvičák - netřeba dál rozvádět.
 3. Hodnej blbec - rovná se většinou manžel, otec, nebo ještě častěji otčím dětí.
 4. Osuďák - v lepším případě manžel, v horším případě milenec, v nejlepším případě obojí.
 5. Převaděč neboli Záplatovač - muž, který se omylem ocitl mezi body 3 a 4.
 6. Sponzor - solventní pán, kterého většinou doprovází pleš, tučné konto, ještě tučnější břicho nebo naopak placatý zadek.
 7. Sexuální démon - někdo, kdo se nějakou ironií osudu snad nikdy nestává bodem 3.
 8. Sexuální břídil neboli Zbloudilý loudil neboli Zoufalec - poďobaný spolužák ze základky, uslintaný kolega od kopírky, nebo někdo hodně podobný.
 9. Lamač srdcí - často muž, kterého můžeme zařadit pod body 4 a 7.
 10. Náhradník - muž v záloze pro případ, že selžou výše uvedení. Snad mimo bod 8.
 11. Holčičák – dává si nohu přes nohu, když sedí. Rozumí vašim problémům a tváří se jako kámoš největší, ale většinou je to pěkný slizák, který na vás zaútočí až to budete nejméně čekat.

No, na rozdíl od mužů se nedá říct, že nám, ženám, jde jen o jedno. Nám ženám, jde totiž o všechno! Ideální muž je ten, do kterého se dají nacpat body 1, 3, 4, 6 a 7. A jak už to tak bývá, kdo chce víc, nemá nic. Je lepší se spokojit s bodem 3 než přehnaně skotačit a skončit s body 8, 10 nebo 11.

Snad svým ryze pragmatickým přístupem k mužům nikoho nepobouřím, ale když si vzpomenu na to, jak se někteří muži dovedou bavit o nás, něžném pohlaví, zasloužili by si úder otevřenou dlaní do tváře. Je to zejména proto, že ženy by se v zásadě daly rozdělit pouze do dvou kategorií. Tou první jsou víly a tou druhou bohyně...